Nájdete u nás rámy a rámiky na fotografie všetkých druhov a veľkostí. Od klasických drevených cez sklené až po rôzne maľované, detské, rozprávkové, svadobné a podobne. Nech sú Vaše požiadavky akékoľvek, u nás vždy nájdete to, čo hľadáte. A keby náhodou nie, radi Vám objednáme rám podľa Vašich predstáv. Ponúkame Vám od jednoduchších až po kvalitnejšie a prepracovanejšie rámy. Pomôžeme Vám potešiť Vašich blízkych jedinečným darom – vyberiete si s našou pomocou krásny rám a my Vám doňho zarámujeme Vašu fotografiu.

Taktiež Vám ponúkame rôzne stojany na fotografie (magnetický stromček, štipce na fotografie, …) a dvoj- až štvorrámiky. Moderné fotohodiny, ktoré máme priamo na pulte sú tiež skvelým darčekom, do ktorého Vám hneď môžeme vložiť Vaše fotografie, ktoré môžete priniesť na USB kľúči a my Vám ich na počkanie vyrobíme.

Môžete si u nás objednať aj rám podľa Vašich predstáv s neobyčajnými rozmermi podľa  šablóny.

V našom sortimente je aj široký výber albumov na veľkosti fotografií od 9×13 až po 20×30. Máme albumy zakladacie, samolepiace a nalepovacie, ku ktorým predávame aj fotorožky, obojstranné lepky a lepidlo na fotografie. Farba a tematika albumov je rôznorodá- od jednofarebných cez detské, dovolenkové, s prírodnou tematikou až po svadobné.

V predajni máme veľký výber púzdier a brašní na fotoaparáty rôznych tvarov, farieb a veľkostí. Cez malé a mäkké na jednoduché fotoaparáty až po väčšie batohy na celú fotografickú výbavu.

(Visited 248 times, 1 visits today)