Tablá pre materské škôlky od BEST FOTO

posted in: služby | 0
 

Posledné dni počúvame samé pozitívne odozvy na naše tablá, ktoré navrhujeme a vyrábame pre materské škôlky v Zlatých Moravciach, Vrábľoch, Topoľčiankach a okolí. 🙂

Pozrite si malú ukážku niektorých z nich a zopár ste ich určite videli aj naživo v škôlkach alebo na námestí v Zlatých Moravciach .

Minulý rok bol najobľúbenejší motív hradu a tento rok zase motív Včielky Maji 💞🐝 Každý rok vytvárame nové rozprávkové a krásne pestrofarebné návrhy na tablá, z ktorých so rodičia a detičky vždy vyberú ten svoj naj.

Fotografovanie aj so spracovaním tabla (návrh, výroba a finalizácia) realizuje naša firma BEST FOTO. Každý rodič si vie objednať fotobalíčky s fotoportrétom svojho dieťata a minitablom, ktoré je nádhernou spomienkou na posledný rok v škôlke. Portrét dieťaťa je milým darčekom nielen pre starých rodičov a v našej predajni máme v ponuke aj rôzne druhy fotorámikov a fotoalbumov na založenie týchto fotografií.

Veľkoformátové tablo pre MŠ Dúha bolo jedno z najkrajších v tomto roku a nieslo sa vo folklórnom motíve. 

Pri odovzdávaní tabla škôlkam v Zlatých Moravciach sme sa s detičkami na pamiatku odfotografovali 🙂

V prípade záujmu o fotografovanie v materskej škôlke a výrobu tabla nás neváhajte kontaktovať na čísle 0903 368 171 alebo sa zastavte osobne v našej predajni na ulici Janka Kráľa 35/A v Zlatých Moravciach.

Radi vám predstavíme našu aktuálnu ponuku 🙂

BEST FOTO

(Visited 391 times, 1 visits today)