Originálne ročenky pre deviatakov ZŠ

posted in: služby | 0

Aj v tomto školskom roku sme mali objednávky na ročenky pre deviatakov na základných školách. Je to veľmi obľúbený fotodarček, ktorý bude úžasnou spomienkou na základnú školu. 🙂

Navrhujeme celý vzhľad ročeniek a realizujeme aj fotografovanie, ktoré sa odohráva v triede a vonku pred školou. Ročenka obsahuje portréty žiakov s menami, skupinové fotografie a spoločné fotografie spolu s triednou učiteľkou/triednym učiteľom. Fotografovanie sa odohráva najmä v jarnom a jesennom období, ale na detailoch sa vieme individuálne dohodnúť.

Spolu s originálnymi ročenkami si žiaci môžu objednať za skvelé ceny aj fotobalíčky, ktoré obsahujú pozdravenkové fotografie, tablové fotografie či fotoportréty v želanom formáte (od 10x15cm až do 20x30cm, v prípade záujmu aj väčší formát). Fotografie sú vhodné pre školské i súkromné účely, do peňaženky i do fotorámika.

Ročenkové balíčky sú flexibilné a každý žiak si môže objednať len to, o čo má záujem. 🙂

V prípade záujmu o ročenky a fotobalíčky pre deviaty ročník ZŠ nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0903 368 171 alebo sa zastavte v našej predajni na ulici Janka Kráľa 35/A v Zlatých Moravciach, kde vám naživo predvedieme ročenky a upresníme cenovú ponuku.

Krásny deň vám praje BEST FOTO

(Visited 181 times, 1 visits today)