SVADOBNÉ OZNÁMENIA

Postaráme sa o grafický návrh a tlač vášho svadobného oznámenia, pozvaní k stolu a vignet.

.

SVADOBNÉ FOTOGRAFOVANIE A VÝROBA FOTOGRAFIÍ

Zvečníme vám a vášmu partnerovi vaše posledné rande, svadobné fotografovanie, svadobný obrad, hostinu aj zábavu – všetko podľa vašich požiadaviek.

Ponúkame SVADOBNÉ BALÍČKY, z ktorých si vyberiete ten pravý pre vás. V cene každého svadobného fotobalíčka je: fotografovanie, DVD s upravenými fotografiami s potlačou a výroba fotografií. Vybavíte všetko na jednom mieste a odídete od nás s krásnym a profesionálnym výsledkom vášho fotografovania. Ceny fotobalíčkov ako aj ďalšie informácie vám radi poskytneme osobne v predajni.

.

TOVAR SO SVADOBNOU TEMATIKOU

V našej predajni si vyberiete fotoalbumy na vaše svadobné fotografie, dizajnové rámy a multirámy pre trvácnu spomienku z vášho dňa D.

.

Pre viac informácií si stiahnite NAŠU PONUKU (BEST FOTO Svadobná ponuka fotografovania), kde nájdete ukážky našej tvorby a celú ponuku svadobných služieb od nás.

Mladomanželia, ktorí si u nás záväzne objednajú svadobné fotografovanie, automaticky získajú 10% ZĽAVU na výrobu všetkých tlačovín (svadobné oznámenia, pozvánky k stolu, vignety, menovky).

V prípade záujmu o svadobné fotografovanie nás kontaktujte na telefónne číslo 0903 368 171 alebo na e-mail palo.cepcek@gmail.com.

.

Pozrite si prezentáciu s fotografiami z našej tvorby. Pre urýchlenie prezentácie, kliknite na fotografiu.