GRAFICKÉ SPRACOVANIE A VÝROBA POZDRAVENIEK A TABLA

Graficky vám navrhneme vzhľad vašich pozdraveniek a tabla podľa vašich požiadaviek. Keď budete spokojní s výsledným návrhom, ktorým odprezentujete seba a svoju triedu, tak vaše pozdravenky a tablo zhotovíme. Ku každému tablu vyhotovíme minitablo v rozmeroch 13×18 cm pre každého študenta.

.

FOTOGRAFOVANIE NA POZDRAVENKY

Fotografovanie realizujeme vo vašej triede, u nás v ateliéri alebo v exteriéri. Pár dní po fotografovaní od nás obdržíte indexprint s miniatúrami všetkých vašich záberov. Následne si vyberiete zábery, z ktorých budete chcieť vyhotoviť fotografie. My vám ich upravíme podľa požiadaviek (retuš, čiernobiele prevedenie apod.) a vyhotovíme pozdravenkové a tablové fotografie.

.

FOTOGRAFOVANIE STUŽKOVEJ SLÁVNOSTI

Celý priebeh stužkovej slávnosti vyfotografujeme, fotografie vám upravíme a odovzdáme spolu so spoločnou fotografiou na DVD s jedinečnou potlačou

V našej cene je zahrnuté fotografovanie stužkovej slávnosti, DVDčka s upravenými fotografiami s originálnou potlačou a spoločná fotografia zo stužkovej v rozmere 13×18 cm pre každého študenta. Vybavíte všetko na jednom mieste a odídete od nás s krásnym a profesionálnym výsledkom vášho fotografovania. Cenu fotografovania ako aj ďalšie informácie vám radi poskytneme osobne v predajni.

.

Pre viac informácií alebo záväznú objednávku nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.

.

maturanti-bestfoto-sk

.

.