Pripravili sme pre vás ÚŽASNÚ NOVINKU – ORIGINÁLNE RUČNE ROBENÉ SVADOBNÉ OZNÁMENIA!

Ak chcete oznámiť svoj Veľký deň vo veľkom štýle, najlepším variantom sú pre vás takéto jedinečné oznámenia so zaujímavým zdobením. 

.

Na výber máme 13 typov od jednoduchších po zdobenejšie a plánujeme pre vás pripraviť ešte ďalšie typy. Ponúkame otváracie i neotváracie svadobné oznámenia v rozmeroch 10,5×15 cm alebo 19,5×9 cm. Pri svadobných oznámeniach si môžete vybrať typ, farebnosť a typ embossingu (ozdobný reliéf). Do oznámení je možné zakomponovať vašu fotografiu. K svadobným oznámeniam dodávame aj klasické biele obálky. Ceny oznámení sú už od 1,30€/ks (obálka je v cene).

K svadobnému oznámeniu vám vyhotovíme aj pozvánky k stolu, ktoré k nim doladíme. Na výber máme 4 typy pozvánok k stolu – jednovrstvové, dvojvrstvové, zdobené. Cena pozvánok je od 0,20€/ks. Taktiež vieme vyhotoviť aj menovky na stôl v cene 0,40€/ks.

Doba vyhotovenia závisí od počtu kusov a pohybuje sa od 10-15 pracovných dní. Pri menšom počte kusov (do 30 ks) je doba výroby a dodania kratšia (približne 5-10 pracovných dní).

.

Oznámenia si môžete objednať osobne v našej predajni na ulici Janka Kráľa 35/A (vedľa pneuservisu), kde vám ukážeme naše vzorky a spoločne prekonzultujeme detaily. Objednávky prijímame aj e-mailom na ca.bestfoto@gmail.com a telefonicky na čísle 0903 555 148.

Vo svadobnej ponuke máme ďalšie služby, ktoré nájdete TU.

BEST FOTO

.

 

(Visited 1 638 times, 1 visits today)