V našej predajni nájdete široký výber tovaru potrebný na zachovanie vašich krásnych spomienok a dôležitých životných udalostí.

.

FOTOALBUMY

Zakladacie, samolepiace a nalepovacie fotoalbumy s rôznymi tematikami (neutrálne, detské, dovolenkové, vintage, koženkové, svadobné, cestovateľské) na väčší i menší počet kusov fotografií (od 24 ks až po 500 ks) v rôznych rozmeroch fotografií (9x13cm, 10x15cm, 13x18cm, 15x20cm, 20x30cm).

.

RÁMIKY, RÁMY A MULTIRÁMY

Vyberiete si z bohatej ponuky rámov od najmenších veľkostí, cez klasické veľkosti fotografií až po veľkoplošné. Čakajú na vás rôzne prevedenia – drevené, kovové, plastové, papierové, sklené a clipy.

Vaše fotografie, obrazy, výšivky, puzzle, kresby vám radi zarámujeme.

.

FOTODARČEKY

Okrem fotodarčekov vyrobených z Vašich fotografií a laserom gravírovaných produktov nájdete priamo na pulte kľúčenky, magnetky a fotodarčeky s rôznou tematikou (detská, vianočná, svadobná). Stačí do nich vložiť hotovú fotografiu a milý darček je za minútu hotový.

.

BATERKY

Baterky rôznych druhov (nabíjateľné, nenabíjateľné, do fotoaparátov a iné).

.

FILMY

Filmy značky FUJIFILM a KODAK

.

FOTOAPARÁTY

Na pulte pre vás máme zopár kvalitných fotoaparátov, ku ktorým dostanete aj inštruktáž. V prípade, že by ste si u nás fotoaparát nevybrali, radi vám objednáme nový podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

.

PÚZDRA NA FOTOAPARÁTY

Púzdra na malé i väčšie fotoaparáty a batohy na celú fotografickú výbavu.

.

PAMAŤOVÉ KARTY

Pamäťové SD karty do vášho fotoaparátu už od 8 GB.

.

STATÍVY

Statívy na malé fotoaparáty i zrkadlovky.

.

(Visited 2 152 times, 1 visits today)